here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Brooklyn Bridge

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Chuck Norris
Admin


Liczba postów : 270
Reputation : 0
Registration date : 17/07/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 11:08 pm

Brooklyn Bridge New-York-New-York-Brooklyn-Bridge-Print-C10284492
Powrót do góry Go down
http://gossipgirl.my-rpg.com
jacob

jacob


Liczba postów : 52
Age : 34
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 10:05 pm

Stał właśnie w taką noc jak ta na moście brooklinskim. Chłodny wiatr rozwiewał mu starannie ułożone włosy oraz szaroniebieski dym papierosowy. Pochylony nad taflą wody spoglądał na odbicie miliona świateł miasta.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 10:10 pm

wracała właśnie z jakiejś miłej wystawy
na szyi zawieszony miała aparat.
przystanęła pokręciła obiektywem i zrobiła zdjęcie
Powrót do góry Go down
jacob

jacob


Liczba postów : 52
Age : 34
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 10:14 pm

Z zamyślenia wyrwało go znajome pstryknicie. Nie żeby sam interesował się fotografią, ale jego siostra owszem. Obrócił więc głowę dostrzegając jakąś dziewczynę z aparatem.
- Profesjonalistka? - zapytał z zainteresowanie. Któż to wie. Może trafił ja jakąś znaną artystkę.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 10:19 pm

-raczej niezbyt uzdolniona amatorka-powiedziała spoglądając na niego przez aparat i pstryknęło znów znajomo. ale ostawiła go już w spokoju poprawiła kolorowy indyjski szal i oparła się
Powrót do góry Go down
jacob

jacob


Liczba postów : 52
Age : 34
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 10:24 pm

Pokiwał głową nie zaprzeczając, że jest nieuzdolniona, bo skąd to niby mógł wiedzieć. Przeczesał włosy i wyprostował się gasząc niedopałek malboro o barierkę. Prawde mówiąc nie miał ochoty z nikim rozmawiać lecz skoro już sam zaczął rozmowę.
- Może kiedyś to się zmieni. Może będziesz sławna, a ja będę dumny, że miałem okazję Cię poznać.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 10:29 pm

chciała coś powiedzieć ale żaden dźwięk nie wyszedł z jej narządu głosotwórczego.
przechyliła głowę i spojrzała na jego niedopałek.
Powrót do góry Go down
jacob

jacob


Liczba postów : 52
Age : 34
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 10:33 pm

Roztarł palce, w których uprzednio znajdował się niedopałek i wrócił do przygladania się tafli wody. Gdzieś w nim tliły się samobójcze myśli chociaż z drugiej strony nie mógł by opuścić takiego życia jakie ma teraz. Teoretycznie nie mógł mieć powodów do popełnienia samobójstwa.
- Dżejkob - przedstawił się przygladając sie dziewczynie. Zdobył się na kącikowy uśmiech
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 10:46 pm

-dżenewif-mruknęła i usiadła na barierce tyłem do rzeki-dlaczego nie jesteś na jakieiś super party śmietanki nowojorskiej. to jest chyba wiele lepsze niż siedzenie na moście z nieznajomą dziewczyną,która może jest lekko nawiedzona.
Powrót do góry Go down
jacob

jacob


Liczba postów : 52
Age : 34
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 10:50 pm

- Może przestały bawić mnie te wszystkie gierki i widok tych wszystkich zalanych facetów pieprzących na barach naćpane prawie nagie panny. Poza tym wyglądasz niegroźnie. - wzruszył ramionami odchodzac od barierki i krążąc z jednej strony chodnika na druga i wzdłuż niego. Przetarł zbęczone skronie - A Ty? Co Ty tu robisz zamiast imprezować ze znajomymi.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 11:00 pm

-chyba w pewnym momencie znudziła mnie ta cała otoczka,chodzące ideały. a poza tym było dzisiaj otwarcie Word Press Photo i miło było to zobaczyć. przy okazji zaszłam jeszcze na bardziej niszową wystawę od jakiegoś czasu wole chyba to niż te sztucznie uśmiechnięte buźki 'Kolegów'-zaczepiła nogę o poprzeczną barierkę.
Powrót do góry Go down
jacob

jacob


Liczba postów : 52
Age : 34
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 11:06 pm

- Czyli oboje odpoczywamy od wyidealizowanych szaleństw młodości. Coś nas łączy - powiedział krzywiąc się, bo ostatnie zdanie kiepsko zabrzmiało. Wyciągnął swoją srebrną piersiówkę, która dostał na swoje ostatnie urodziny od dziadka. Podobno miała jakąś wartość rodzinną, ale on nie widział w niej nic szczególnego poza tym, że może nosić przy sobie alkohol. Zanim się napił wyciągnął piersiówkę z rodzinnym herbem w jej stronę.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 11:09 pm

dotknęła ją delikatnie i przejechała palcem po wytłoczonym herbie.
-cudo.-mruknęła cicho i miała ochotę uciec z tą piersiówką nie tylko z powodu jej zawartości ale dla jej wyglądu. choć co prawda zawartość też była przyjemna.upiła łyka i oddała mu srebrne coś uważnie je obserwując.-szcęściarz
Powrót do góry Go down
jacob

jacob


Liczba postów : 52
Age : 34
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 11:17 pm

Upił sporego łyka i spojrzał na piersiówkę. Chyba nie doceniał jej wartości.
- Szczęściarz? - powtórzył - Czy ja wiem... Podobno mam być z niej dumny. podobno jest to nieodłączny element każdego dżentelmena w mojej rodzinie. Bezsensu - potrzasnął ją tak, że alkohol zachlupotał.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 11:22 pm

-ręcznie robiona-powiedziała i uśmiechnęła się na dźwięk chlupoczącego alkoholu. co prawda miała dosyć wymuszonych uśmiechów ale zwartości piersiówek nigdy. wyciągnęła ręce do niego.po srebrne coś z zawartością oczywiście.
Powrót do góry Go down
jacob

jacob


Liczba postów : 52
Age : 34
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 11:24 pm

Schował ją za siebie.
- A dostanę coś w zamian? - zapytał z dziarskim uśmiechem unosząc lewą brew.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 11:30 pm

-mogę Ci obiecać,że -zaczęła i potrząsnęła aparatem-Twoje zdjęcie zachowam dla siebie i nikomu go nie pokaże.
Powrót do góry Go down
jacob

jacob


Liczba postów : 52
Age : 34
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 11:33 pm

- Kiepski argument. Nie wstydze się swojego wyglądu. Przeciez jestem przystojny - powiedzial całkiem pewny siebie. O jego urodzie niejeden raz przeświadczała go płeć żeńska. Przeczesał włosy stając naprzeciw niej.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 11:42 pm

-to może...-spojrzała na pobliską lampę-po prostu dam Ci to zdjęcie.tylko musielibyśmy pójść do mnie żebym je wywołała.-dokończyła i rozwiązała szalik bo zrobiło jej się ciepło.
Powrót do góry Go down
jacob

jacob


Liczba postów : 52
Age : 34
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 11:47 pm

- Hm okej niech będzie. - przystał na taka propozycję. Dał jej swoją piersiówkę skoo była tak spragniona i poszli ramię w ramię do niej. Prawie ramię w ramię. Był wyższy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brooklyn Bridge Empty
PisanieTemat: Re: Brooklyn Bridge   Brooklyn Bridge Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Brooklyn Bridge
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Brooklyn pizza
» Brooklyn Park
» Brooklyn Heights Promenade

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place. :: BROOKLYN :: Williamsburg :: Pozostałe-
Skocz do: