here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klub Element

Go down 
+5
brandy
gaspar
anique
Simone.
Admin
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
gaspar

gaspar


Liczba postów : 112
Age : 36
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 05/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:33 am

- złote rybki spełniają zyczenia - zauważył tak w sumie bezsensownie, ale mało go to obchodziło. jego to rybka xd
- ej, tu jest duszno. lepiej ci będzie jak wyjdziemy. - chciał jej pomóc. wyglądała nieciekawie.
Powrót do góry Go down
anique

anique


Liczba postów : 77
Age : 32
Skąd : marseille/ londres
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:34 am

- ojciec by mnie zabił! ale niestety jego córka nie jest już dziewicą. dlaczego pytasz? - zapytała głupio, bo po pijanemu wcale się tak łatwo nie myśli!
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:35 am

ojej! Tego nie przewidział, pijane dziewczyny są takie nieprzewidywalne.
- Nie płacz, kochanie. - wymsknęło mu się całkiem przypadkowo. Przytulił ją całkiem przyjacielsko bez podtekstu seksualnego. Mina na awatarze jest <3.
Powrót do góry Go down
jude

jude


Liczba postów : 50
Age : 33
Skąd : city of london
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:35 am

było jej milutko, ale wyrwała się, dopadła brandy i zaczęła ja pocieszac, nie martw się kochanie, pierwszy raz zawsze boli i coś w ten desen wczesmnioej wrzeszcząc do dżoszui żeby szedł za nią.


Ostatnio zmieniony przez jude dnia Sob Lis 08, 2008 2:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:35 am

- Niech to szlag! Nikt mnie nie kocha. Jestem sama - poddala sie jemu no i wyszli z tego klubu. Było jej smutno miała łzy w oczach
Powrót do góry Go down
jude

jude


Liczba postów : 50
Age : 33
Skąd : city of london
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:36 am

/ i zaczne u g.
Powrót do góry Go down
marcello

marcello


Liczba postów : 88
Age : 33
Skąd : Paryż
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:37 am

- No tak teoretycznie wiesz jak już mamy się pobrać. - uśmiechnął się. I tak był uhahany. Spojrzał na płaczącą brendi. Mial tam iść?
Powrót do góry Go down
brandy

brandy


Liczba postów : 96
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:38 am

- Nie było żadnego pierwszego razu! - powiedziała histerycznie. Generalnie była spokojna, ale dziś jej to nie wychodziło. Była głupia i naiwna i pijana i właśnie się jej przypomniało, że przecież nie jest już dziewicą! co alkohol robi z człowiekiem prawda?
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 16
Age : 34
Skąd : NY
Reputation : 0
Registration date : 07/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:38 am

W końcu wyrwał sie jakoś temu haremowi i znalazł Brandy. - hej, mała co sie stało? - zapytał siadając obok niej i unosząć dłonią jej podbródek. Nie lubił jak kobiety płakały.
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:39 am

Nie wiedząc co z sobą zrobić poszedł posłusznie za dżud. Pocieszała jakąś dziewczynę, którą kojarzył z jednej z tych nudnych imprez charytatywnych.
Powrót do góry Go down
jude

jude


Liczba postów : 50
Age : 33
Skąd : city of london
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:39 am

odsunęła się od brandy, bo w sumie miała juz vincenta, tak? i zaczęła się zastanawiac gdzie się podziało jej martini albo inny napój wysokoprocentowy.
Powrót do góry Go down
anique

anique


Liczba postów : 77
Age : 32
Skąd : marseille/ londres
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:41 am

- ale nie dałeś mi jeszcze pierścionka! - powiedziała, a właściwie bredziła już - kup mi tymbarka, tam są miłe nakrętki, pierścionkowe takie.
Powrót do góry Go down
brandy

brandy


Liczba postów : 96
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:43 am

- Co się stało? Myślałam, że jestem dziewicą i tu nagle przypomina mi się, że nią nie jestem już od jakiś 4 miesięcy! Jestem nienormalna i nie mogę pić i jestem napalona, strasznie.No i wszyscy teraz myślą, że straciłam to dziewictwo z tym opalonym dupkiem z drużyny pływackiej! - wrzasnęła mu do ucha. Jej słowa nie miały sensu i były nie do zrozumienia.
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:45 am

/ tymbarki to zło! uwarzajcie na te zakrętki xd~!
No to on znowu czmych za dżud. Zachowywał się jak prześladowca, a mu się tylko nudziło! Wybaczcie mu. Jak jest pijany to się narzuca.
Powrót do góry Go down
marcello

marcello


Liczba postów : 88
Age : 33
Skąd : Paryż
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:46 am

Zeszli wiec z tego nieszczesnego baru i kupil tymbatka. Na nakrętce było napisane " bierz poki swieze" nie wzial tego do siebie a szkoda i zapierscionkowal ja znaczy sie
- Wyjdziesz za mnie anikkkk? - zapytał na kolanach calujac jej dlon.
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 16
Age : 34
Skąd : NY
Reputation : 0
Registration date : 07/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:47 am

A on z całego jej wywodu zrozumiał jedno słowo: napalona. - Jeśli chcesz, możemy zmienić lokum - powiedział, cały Vincent. Pijany był jeszcze większą szowinistyczną świnią, ale przecież zgrabny tyłek też się liczy.
Powrót do góry Go down
jude

jude


Liczba postów : 50
Age : 33
Skąd : city of london
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:48 am

- o ,tu jesteś! - a tu taki myk, ze to joshua był poszukiwanym, poszukiwaną. przysuneła się bliżej niego, bo zdawało jej się że tsunami nadciąga wprost na nich i miała ochotę piszczec, ale nie mogła wydobyc z siebie głosu, miała więc tylko oczy jak spodki i tak się odsuwała ciągle do tyłu ;d
Powrót do góry Go down
brandy

brandy


Liczba postów : 96
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:50 am

- Tak, potrzebuje tego. - powiedziała kolejną bzdurę tego wieczoru. Jutro obudzi się z ogromnym bólem głowy i pomyśli, że znów zrobiła to samo. Podobno woli stałe związki, ale w ostatnich miesiącach zupełnie jej to nie wychodziło.
Powrót do góry Go down
anique

anique


Liczba postów : 77
Age : 32
Skąd : marseille/ londres
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:50 am

- ojej, tak - wymamrotała i podała mu dłoń, aby mógł wsunąć jej ten pierścionek na palec. ciekawe czy na trzeźwo przyjęłaby pierścionek tymbarkowy?
Powrót do góry Go down
marcello

marcello


Liczba postów : 88
Age : 33
Skąd : Paryż
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:51 am

- Okej możemy iść do łóżka - powiedzial szybko krótko i zwiezle i pociagnal ja za reke zanim sie rozmysli
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 16
Age : 34
Skąd : NY
Reputation : 0
Registration date : 07/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:51 am

- to chodź - pociągnął ją za rękę. I zacznij gdzieś, bo vincent na razie jest bezdomny xd
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:52 am

- Chodźmy spalić czajnatałn! Albo zabijmy barmana. - powiedział udając, że jest poważny. Po chwili się roześmiał. Głupi on.
Powrót do góry Go down
anique

anique


Liczba postów : 77
Age : 32
Skąd : marseille/ londres
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:53 am

Szła za nim, a raczej chwiała się posłusznie i poszli gdzieś.
Powrót do góry Go down
jude

jude


Liczba postów : 50
Age : 33
Skąd : city of london
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:55 am

- mam lepszy pomysł - spojrzała mu w oczy i po prostu go pocałowała. w obcnej sytuacji trudno żeby się nie napaliła. dawno nie miała dobrego seksu. wróc, nie miała dobrego seksu nigdy ;d co nie znaczy że jest dziewicą, broń boże.
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:58 am

Oddał ten oto pocałunek o namiętniej i przysunął ją bliżej do siebie. On był zrozpoaczony po utraci swojej byłej dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klub Element - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Klub Element
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place. :: MANHATTAN :: Upper West Side :: Broadway :: Pozostałe-
Skocz do: