here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klub Element

Go down 
+5
brandy
gaspar
anique
Simone.
Admin
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
brandy

brandy


Liczba postów : 96
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 1:51 am

Jeszcze dwie kolejki tequilli i będzie tańczyć na stole. Tak jak zwykle w piątkowy wieczór. Czymś musiała odreagować szkołę. Więc wypiła tequillę do dna.
- Jestem dziewicą i nikt mnie nie chce [xd] - wyznała, była pijana nie wiedziała co mówi. A to miał być jej mały sekret.
Powrót do góry Go down
gaspar

gaspar


Liczba postów : 112
Age : 36
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 05/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 1:51 am

zabolało?
uniósł się duma, chocia miał tak niesamowitą ochote na siome, że aż go roznosiło. odwrócił się więc do baru i zamówił sok porzeczkowy. nie chciał byc pijany, nie lubił się budzic na ławce w parku.
Powrót do góry Go down
jude

jude


Liczba postów : 50
Age : 33
Skąd : city of london
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 1:52 am

stweirdziła że skoro juz pije, to i palic może. poiczestowała sie papierosem grzecznie dziekując i ozwoliła dżoszui zapalic go jej własną zapalniczką. zaciągnęła się mocno, zdecydowanie za mocno. zaczęła kasłac jak stary gruźlik, o, przypomniał mi się pierwszy papieros Very Happy
Powrót do góry Go down
marcello

marcello


Liczba postów : 88
Age : 33
Skąd : Paryż
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 1:53 am

Jego oczy rozbłysły oślepiającym białym światłem - Kochanie ja Cię chce! Wiesz o tym. - wypił kolejna i kolejna kolejke i upomniał A. zeby tyle nie pila bo jeszcze wyladuje z jakims nieznajomym w lozku.
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 1:54 am

nie powiedziała mu jak ma na imię! skandal!

Zaśmiał się do niej całkem sympatycznie.
- Chyba dawno nie paliłaś. Może postawię ci drinka? - zaaproponował było mu przykro że wtrącił ją w nałóg.
Powrót do góry Go down
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 1:55 am

Wzruszyła ramionami.
- Jak chcesz. - oblizała wargi wilgotne od alkoholu i podźwigła się ze stołka z zamiarem odejścia gdzieś w stronę parkietu lub toalet.
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 16
Age : 34
Skąd : NY
Reputation : 0
Registration date : 07/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 1:55 am

Udał się do Marcella i dziewczyn. - co jest ponuraki? wyglądacie jak na pogrzebie, a nie w klubie. Potrzeba wam mnie - rzekł i usiadł na krzesełku obok brendy, niebezpiecznie balansując ze szklaneczka whisky. Zanim tu przyszedł zaliczył inny klub, więc był juz lekko wstawiony.
Powrót do góry Go down
jude

jude


Liczba postów : 50
Age : 33
Skąd : city of london
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 1:57 am

zaponniałam o tym.
- hm, ok. - tak, ubierała się ja zdzira, bo w angliii nosiła kremowy kostiumy. ale charakter pzostał ten sam, wcale nie była przesadnie iśmiała ani otwarta. i nigdy nie piła więcej niż jednego kieliszka szampana, jak również nigdy nie miała papierosa w ustach. - a, i jestem jude. bo tym judzie od beatelsów, tlko że ja jestem dziewczyną - ta sama śpiewka. wstydziła się jszcze tego imienia.
Powrót do góry Go down
anique

anique


Liczba postów : 77
Age : 32
Skąd : marseille/ londres
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 1:58 am

- nie martw się o mnie, jestem zawsze ostrożna - uśmiechnęła się do Marcella, nie zwracając uwagi na V. W ręku trzymała butelkę danielsa, kurczowo, jakby się bała, że ktoś zaraz jej go ukradnie.
Powrót do góry Go down
brandy

brandy


Liczba postów : 96
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 1:58 am

- Nie chcesz mnie. Bo mnie nie kochasz. Chociaż z drugiej strony zrobię to przy pierwszej lepszej okazji. - powiedziała zbyt inteligentnie jak na osobę pod wpływem alkoholu. Wypiła następną tequille. Dopiero teraz zauważyła v.
- ooo vincent! chcę stracić z tobą dziewictwo! - wyjąkała bezsensu. Pewnie go przestraszyła.
Powrót do góry Go down
gaspar

gaspar


Liczba postów : 112
Age : 36
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 05/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 1:59 am

vincenta skądś kojarzył, może z obozu sportowego albo równie beznadziejnej formy wypoczynku letniego. podszedł jednak do tej całej grupy gdzie oczywiście był całkowicie zbedny o czym doskonale wiedział ale nie miał co ze sobą począc.
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:01 am

- Ciekawe. - powiedział całkiem szczerze. - Jestem dżoszua. Dali mi takie imię bo nie chcialo im się za bardzo myśleć. - powiedział i zamówił dla nich martini czy coś takiego.
Powrót do góry Go down
marcello

marcello


Liczba postów : 88
Age : 33
Skąd : Paryż
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:01 am

Spojrzał na brandy, która powiedzmu, że trochę go zdenerwowała. Czyżby był zazdrosny? A może bał się o jej dziewictwo? A może jedno i drugie niewazne. Spojrzał w oczy anique.
- Napewno bardziej ostrożna ni ona - wskazał brandy i wcale nie czuł się pijany. dziwne nie?
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 16
Age : 34
Skąd : NY
Reputation : 0
Registration date : 07/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:02 am

- brandy kochanie, jesteś pijana - uśmiechnął się, po czym cmoknał ją w policzek, bo nie uczynił tego wcześniej. Zaczął nucić jej: 'będę brał cię...'.
Powrót do góry Go down
jude

jude


Liczba postów : 50
Age : 33
Skąd : city of london
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:03 am

- przynajmniej ci pasuje do płci. - mruknęła. juz była nieco wstawiona, miała niewzwykle słabą głowę. - no, chyba że coś ukrywasz - dodała po chwili biorąc w dłon kieliszek.
Powrót do góry Go down
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:03 am

- Anique - rzuciła jej się na szyję z braku laku, bo po pierwsze nie miała siły tak długo stać, a po drugie nudzi mi sie i nie wiem co pisac
Powrót do góry Go down
gaspar

gaspar


Liczba postów : 112
Age : 36
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 05/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:04 am

- urwiesz jej szyje - wyratował anik, bo to wątłe dziewcze był - usiądź - powiedział przytomnie i posadził simone na stołku barowym. i robił jej za oparcie.
Powrót do góry Go down
brandy

brandy


Liczba postów : 96
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:05 am

- Mówiłam, że nikt mnie nie chce! - powiedział i wypłakała się w rękaw marcello. Naprawdę tego potrzebowała i nie miała ochoty czekać na tego jedynego czy słuchać bajek o miłości.
Powrót do góry Go down
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:07 am

- Masz miękkie plecy - powiedziała i oparła się mocniej po czym sięgnęła po butelkę martini
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:07 am

On również był wstawiony. Było mu przykro bo dziś zerwał z dziewczyną po jakiś 2 miesiącach.
- Beznadziejny dzień. - wyżalił się dżud.
Powrót do góry Go down
anique

anique


Liczba postów : 77
Age : 32
Skąd : marseille/ londres
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:08 am

- oj nie martw się, brandy ma silna wolę - a na pewno silniejszą niż anik, która już teraz rozglądała się za jakimś przystojnym brunetem, ew. poczeka aż barman skończy zmianę. Podziękowała gasparowi, za to że uwolnił ją z objęć simone. - Kochanie, nie powinnaś już pić - powiedziała do niej, sama zaś po chwili wychyliła butelkę, żeby się napić.
Powrót do góry Go down
jude

jude


Liczba postów : 50
Age : 33
Skąd : city of london
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:09 am

- takie miasto - powiedziała. narzekanie na NY było jej ulubionym zajęciem w rzeczonym. - upijmy się, będzie lepiej. - jak można się zalac dwoma drinami? można, wiem coś o tym.
Powrót do góry Go down
marcello

marcello


Liczba postów : 88
Age : 33
Skąd : Paryż
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:09 am

- Tak nikt Cię nie chce mhm. - pogłaskał ją po głowie. Brandy oczywiście i pocałowal w czubek nosa - Jesteś głupia i pijana. - oparł się o bar bawiąc się włosami anik bo miała nietypowe też chciał mieć takie
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 16
Age : 34
Skąd : NY
Reputation : 0
Registration date : 07/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:10 am

- Brandy ja cię chcęęęęęę! - zaśpiewał, niczym serenadę, z dłonią na sercu, chociaż talentu nie miał za grosz.
Powrót do góry Go down
gaspar

gaspar


Liczba postów : 112
Age : 36
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 05/11/2008

Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:11 am

- a ja myślałaem że tyłek - nawiązał do wczorajszego wieczoru. nadal nie rozumiał do końca o co się tak wkurzyła, przeciez nie byli razem ani nic, tylko ubili się poprzytulac. w czym więc problem?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klub Element - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Element   Klub Element - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Klub Element
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place. :: MANHATTAN :: Upper West Side :: Broadway :: Pozostałe-
Skocz do: