here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The SoHo NYC Loft

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Admin
Chuck Norris
Admin


Liczba postów : 270
Reputation : 0
Registration date : 17/07/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 11:25 pm

zdjęcie

galeria sztuki
Powrót do góry Go down
http://gossipgirl.my-rpg.com
brandy

brandy


Liczba postów : 96
Age : 34
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimePią Lis 07, 2008 4:20 pm

Chodziła po galerii w poszukiwaniu jakiegoś niezależnego dzieła sztuki dla swojej matki. Jej rodzicie byli uzależnieni od beznadziejnych obrazów artystów z NYC. Sama nie przywiązywała większej uwagi do tych rzeczy. A że udawała wzorową córkę musiała się z tego wywiązywać.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimePon Lis 10, 2008 6:36 pm

siedziała na ławce obok. właściwie to przyszła tu z zamiarem wejścia do galerii ale coś ją powstrzymało. siedziała i popijała odtłuszczone latte z papierowego kubka.
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:05 pm

Tak się składało, że jego przyjaciel miał dziś wystawę więc przyszedł. Stanął jednak przed wejściem i postanowił zapalić papierosa.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:10 pm

odwróciła się bo usłyszała szarpnięcie drzwiami.
-dżosz.-mruknęła,znała go z widzenia i słyszenia nawet raz raz zamieniła z nim trzy słowa na jakimś wernisażu.
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:12 pm

- dżenewif, znów się spotykamy. - powiedział z lekkim uśmiechem. Często ja spotykał w tej galerii. Domyślił się, że i dziś ją spotka.
- Dawno Cię nie widziałem. - dodał szybko podchodząc bliżej.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:19 pm

-Tak myślałam,że dziś tu będziesz. Jak tam Elijah?Zestresowany? -zapytała podkulając nogi-Chyba trochę mu zazdroszczę-mruknęła cicho i przesunęła się kawałek robiąc mu miejsce
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:24 pm

- Dawno z nim nie rzomawiałem. Pokłóciliśmy się o coś tam. - nie pamiętał dokładnie o co poszło, ale było to coś poważnego. - Czemu nie spróbujesz swoich sił. Mogę Ci pomóc. Mam odpowiednie znajomości. - powiedział mając na myśli jej talent. Widział jej prace - były genialne.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:29 pm

pokiwała głową.
-jestem pewna,że jego prace będą bezkonkurencyjne.-Elijah był na prawdę genialny, widziała kiedyś kilka jego dzieł.-Ja mam próbować? Z moimi marnymi próbkami sztuki.zrobiłabym z siebie pośmiewisko.nic więcej. znalazłabym się na szczycie rankingu klap Times'a.-wzruszyła ramionami i wyciągnęła lekko zgniecionego różowego słonia.
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:35 pm

- Daj spokój, trochę więcej wiary w sibie. - jego tekst zabrzmiał dość banalnie. Mimo to powiedział to szczerze i naprawdę mógł jej w tym pomóc. Sam też kiedyś interesował się sztuką, później jednak zostawił to.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:40 pm

-mniejsza z moją wiarą.-przechyliła lekko głowę,żeby lepiej go widzieć.zapaliła papierosa tanią zapalniczką z kiosku.zielono-pomarańczową na dodatek.
Powrót do góry Go down
joshua.

joshua.


Liczba postów : 36
Reputation : 0
Registration date : 19/08/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:44 pm

nie mam na niego weny -.- !!
wybacz.
- Fajna zapalniczka. - powiedział i spojrzał na wyświatlacz swojej komórki.
- U, muszę iść. Pa. - rzucił i poszedł, bo jego babcia była w szpitalu.
Powrót do góry Go down
genevieve

genevieve


Liczba postów : 31
Age : 34
Skąd : Monako
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:47 pm

uhu.

wstała i poprawiając swój granatowy trencz szła w stronę wejścia do galerii
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The SoHo NYC Loft Empty
PisanieTemat: Re: The SoHo NYC Loft   The SoHo NYC Loft Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The SoHo NYC Loft
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place. :: MANHATTAN :: SoHo :: Pozostałe-
Skocz do: