here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Simone.

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Simone.

Liczba postów : 164
Registration date : 03/11/2008

PisanieTemat: Simone.   Sro Lis 05, 2008 9:25 pm

Otwarte 24/7
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gaspar

Liczba postów : 112
Registration date : 05/11/2008

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 3:24 pm

zgodnie z zasadą że otwarte 24/7 nie kłopotał się pukaniem i wparował do środka. ale nie poczuł zapachu naleśników, i pomyślał że to podejrzane.
- Simone?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Simone.

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 3:27 pm

Nie odpowiedziała. Siedziala na środku stołu w kuchni w czarnym jedwabnym szlaforku i czytala instrukcję obsługi naleśników. Pożałowała, że dala wolne na dziś Josephine.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gaspar

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 3:34 pm

wszedł do kuchni uprzednio zdjąwszy kurtkę.
- nie umiesz zrobic naleśników? prędko ci nie wystygną - zasmiał się i podciągnął rękawy swetra do ramion.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Simone.

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 3:36 pm

- Spadaj! Jedyne co w zyciu ugotowałam sama to woda na herbatę - wymruczała zza jakieś księgi z przepisami. Praktycznie było widać tylko czubek jej potarganych włosów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gaspar

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 3:39 pm

- odłóż to - on był taki fajny, że umiał zrobic naleśniki. nalał jej wody i postawił przed nią. spodziewał się, że bedzie miała kaca. wyciągnął mąkę i jajka i mleko i wymieszał bo tak się naleśniki robi właśnie!
- gdzie masz patelnie? chyba zrobili ci jakieś przemeblowanie. - powiedział spokojnie. myślał nad tym, ze wczoraj powiedziała mu że go kocha. co z tego, ze mówiła to do swojej babci! ;d
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Simone.

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 3:43 pm

- W szafce po prawej stronie od lodówki. W tej dolnej. Za miseczkami i tarką. - pokaała aplcem nadal siedząc na tym stole po turecku i patrząc na niego jak mu to sprawnie wychodzi. Uśmiechnęła się niepwnie i podrapała no nosie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gaspar

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 3:48 pm

- brałaś aspirynę? - zapytał troskliwie w sumie, nie chciał żeby ją bolała głowa. wyciągnął patelnię i zaczął smaży naleśniki i tak ładnie pachniało. i wyciągnął brzoskwinie z puszki, truskawki i bitą śmietanę i inne bajery i ustawił na stole. nie był taki zły, co? Gotował czasem z matką, bo ona nie znosiła innego jedzenia niż przyrządzane przez siebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Simone.

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 3:51 pm

- Mhm. - pokiwała głową - Myślę, że to była aspiryna. Apteczka leży w rozsypce. Trudno się zorientować co jest czym. - Przymknęła oczy wdychając słodki zapach smażących się naleśników. - Nie wiedziałam, że potrafisz robić takie trudne rzeczy. Myślałam, że twoja rola ogranicza się do szukania mocnych wrażeń w nocnych klubach - powiedziała nieco ironicznie. Wierz mi, że nie chciała żeby to tak zabrzmiało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gaspar

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 3:54 pm

zrobiło mu się trochę przykro. w koncu wczoraj jej nie wykorzystał, tak?
- nie. - mruknął znam patelni, nie wiedział czy go nawet usłyszała. - potrafię też dobre rzeczy - powiedział już głośniej, szukając z nią kontaktu wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Simone.

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 3:58 pm

- No nie wątpię. - westchnęła ciężko i zasłoniła ręką twarz w pretekście, że boli ją głową, a jak wiadomo czywiście próbowała uniknąć kontaktu wzrokowego. - Gaspar...?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gaspar

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 3:59 pm

- no słucham - powiedział siadając przy stole uprzednio postawiwszy dwa talerze z kupką naleśników na stole.
za dużo imiesłowów, fujc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Simone.

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:04 pm

- Powiesz mi hm - zeskoczyła ze stołu siadając na krześle naprzeciw niego - Jakim cudem znalazłam się wczoraj u Ciebie? I w ogóle. Niekompletnie ubrana takie tam... - machnęła ręką jakby to była jakaś błahostka. Może wyszła na idiotkę, ale wolała się upewnić. Wzięła do ręki widelec i poczęstowała się naleśnikiem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gaspar

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:06 pm

- bo byliśmy w klubie, wszyscy . - przypomniał sobie. w ogóle zapomniał jak to się wszystko zaczęło - i byłaś zupełnie pijana, przeciez nie mogłem cię takiej zostawic.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Simone.

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:08 pm

- Aha... Rozumiem... - co dalej nie wyjaśniało dlaczego była prawie naga - Mam nadzieje, że nie powiedziałam nic głupiego - zaśmiała się wpychając duży kęs do buzi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gaspar

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:11 pm

- nie, nic takiego. - zastanawiał się przez chwilę - tylko zanim się rozebrałaś powiedziałaś że mnie kochasz. - jaaa, pierdolnęłam wczoraj jak przeczytałam o tej babci, a on jest taki cudownie nieświadomy ;d nałozył sobie owoców na neleśnik i zaczął powoli jeśc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Simone.

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:14 pm

xd
No cóz miała zrobić innego jak prawie udusić się naleśnikiem. Kiepska forma śmierci.
- Nie to niemożliwe. Nie mogłam tego powiedzieć. - powiedziała stanowczo upuszczając widelec na podłogę - Cholera jasna - mruknęła, bo Josephine myła dziś podłogę i głupio tak nabrudzić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gaspar

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:15 pm

- ale powiedziałaś - wzruszył ramionami usiłując udawac że to nic takiego. i jadl dalej i mimo tego ze wpieniała go brudna podłoga to nie posprzątał. dziwne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Simone.

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:18 pm

- Ale to nie była prawda. - powiedziała szybko i odechciało jej sie jeść. Przyjrzala mu sie badawczo sciagajac brwi - Przeciez sie przyjaznimi. Pewnie zle uslyszales - uśmiechnęła sie kącikowo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gaspar

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:20 pm

- pewnie tak - zakończył temat, ale słodkie brzoskwinie momentalnie zrobiły się gorzkie. czyżby miał jakąkolwiek nadzieję że ona go kocha? nigdy o tym nie myślał. słyszał to wielokrotnie, ale na boga, to było podczas seksu czyli nic nie znaczyło. i nie usmiechnął się, bo nie było mu do śmiechu,. czuł się jak ostatni dupek łamane przez kretyn.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Simone.

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:25 pm

- Nieważne - zabrała swój talerz i wrzuciła do zmywarki zastanawiając się nad swoimi uczuciami do gaspara. Najśmieszniejsze było to, że ona naprawdę czuła tylko czystą przyjaźń do niego. Tak jej się przynajmniej wydawało. Stanęła obok niebgo i zmierzwiła mu włosy. I pewnie nie mógł zwrócić uwagi na nagie udo, które wydostało się zza kotary szlafroka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gaspar

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:28 pm

- nie chcę żebyś myślała że łączy nas tylko seks. na prawdę lubię takie wieczory jak ostatnio - przypomniał sobie kakao i film. znał ją tyle czasu, wiedzieli o sobie prawie wszystko! i tak, widział to udo, i znowu się nakręcał. musiał się siłą powstrzymywać żeby jej nie dotknąc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Simone.

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:34 pm

- Tak. Wiem Gaspar. - powiedziała ściszonym głosem siadając na krześle obok niego i wpatrując się w jego jak zwykle niewinne oczy - Też nie uważam, że łączy nas tylko seks, ale chcąc nie tak to wlasnie wyglada.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gaspar

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:38 pm

- wiec może powinno przestac? - powiedział chłodno, odsuwając od siebie talerz. wypił trochę wody ze szklanki którą sam jej napełnił bo zrobiło się mu dziwnie gorąco.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Simone.

PisanieTemat: Re: Simone.   Sob Lis 08, 2008 4:44 pm

- Myślę, że tak będzie lepiej dla nas obojga. - skwitowała wyciągając z kieszeni szlafroka pomiętą paczkę cameli. Wsunęła papierosa między wargi podpaliła swoją teczowa zippo. Tak właśnie. Uznala to za najwłaściwsze wyjście z tej sytuacji. Chociaż w tym momencie źle poczuła widząc jego nagłą zmianę. Był chłodny co jej się nie spodobało
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Simone.   

Powrót do góry Go down

Simone.
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next