here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 HardRock Cafe

Go down 
+2
Blair
Admin
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 6:46 pm

- Jasne -pokiwała głową - Więc gdzie to sie podziewałaś tyle czasu? - zapytała mieszając łyżeczką w parującej kawie. Wrzuciła kostke cukru i mieszała dalej
Powrót do góry Go down
Kelsey

Kelsey


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 6:49 pm

- Byłam w Londynie i w najbliższym czasie nie mam zamiaru tam wrócić. Ta pogoda mnie wykończyła. - powiedziała szczerze, wsypując brązowy cukier do swojej kawy. Weszła na stronę plo na swoim sidekick i przeczytała najnowszy wpis. - Ty i Gaspar, hm? - zapytała patrząc na nią z szerokim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 6:52 pm

- Tak jakoś - przechyliła głowę na bok zastanawiając się czy to był w ogóle dobry pomysł. Upiła łyk kawy - Dlaczego uciekłaś? Wtedy zaraz po sylwestrze? Lubisz uciekać przed problemami? - zadała mało przyjemne pytanie, ale chaiał po prostu wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Kelsey

Kelsey


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 6:56 pm

- Nie problemami. Miałam szansę i ją spełniłam. Nie byłam w Londynie na wakacjach, byłam na stażu u pewnego projektanta. Dobrze wiesz, że rodzice nie pomagają ma za bardzo, jeśli chodzi o spełnianie cholernych marzeń. - powiedziała unosząc brew. W sylwestra trochę na mieszała, ale to było dawno. Nie chciała znów do tego wracać.
Powrót do góry Go down
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:04 pm

- No tak. Więc witaj w NY - powiedziałą bez większego entuzjazmu stukając paznokciami w filiżankę zdobywając się na szczery uśmiech - Mam nadzieję, że i tu uda CI się rozwinąć swoje talenty
Powrót do góry Go down
Kelsey

Kelsey


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:07 pm

- Coś nie tak? Chyba możesz mi powiedzieć prawdę. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś byłyśmy dla siebie jak siostry. - powiedziała przyglądając się badawczo S. Czy powinna przeprosić?
/ Nie wiem co mogło zdarzyć się w sylwestra, xd
Powrót do góry Go down
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:11 pm

/ja tez nie. xd caly czas sie nad tym zastanawiam
- Nie \. Teraz jest już wszystko w jak najlepszym porządku. Może poprostu brak mi seksu - zaśmiała się gasząc papierosa w popielniczce.
Powrót do góry Go down
Kelsey

Kelsey


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:15 pm

/ K. podpaliła sukienkę S. xd Albo S. wkurzyła się na K. że ta wyjechała bez słowa pożegnania. Albo zabrała jej chłopaka. Albo nie wiem!

- Przecież masz G. - powiedziała mieszając swoją kawę łyżeczką. Sama nie miała ostatnio za dużo czasu na sprawy związane z miłością itp. Ciągle była zajęta, miała nadzieję, że teraz to się zmieni.
Powrót do góry Go down
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:18 pm

- To nic nie zmienia. Ja lubie hm mocne wrażenia. Wiesz wizyta w nocnym klubie, nieznajomy, tolaeta.. - uśmiechnęłą się szeroko przeciągając się na krześle. To był powód tego, że nie lubiła związków
Powrót do góry Go down
Kelsey

Kelsey


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:21 pm

- Uch, daj spokój. Nie byłam z nikim od pół roku. Dobrze wiem co masz na myśli. - mruknęła, zrezygnowana. Tęskniła za takim życiem o którym właśnie opowiedziała jej S. Potrzebowała odrobiny zabawy.
Powrót do góry Go down
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:25 pm

- W takim razie trzeba coś na to zaradzić - mrugnęła do niej, a jej szare komórki zaczęły pracować na wysoich obrotach. Już wiem co się stało w sylwestra. Kelsey podrywała jej ojca czy coś zaczęła się z nim umawiać xd
Powrót do góry Go down
nils

nils


Liczba postów : 12
Age : 39
Skąd : stąd.
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:30 pm

to przyszedł sobie i zamówił herbate z rumem, a co się będzie.
[one są uczennicami w szkole, czy co? xd]
Powrót do góry Go down
Kelsey

Kelsey


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:32 pm

ha ha xd. Może być, ważne że jest drama. ;x
- Taak, koniecznie musimy iść razem do klubu. Mamy dużo czasu żeby nadrobić stracony czas. - oznajmiła jej i spojrzała na chłopaka, który przed chwilą wszedł.
Powrót do góry Go down
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:34 pm

[są są]
Podążyła za wzrokiem K.
- Hm a co powiesz o tym? Co do klubu.. Przydała by mi się końska dawka alkoholu - zaśmiała sie poprawiając włosy i pocieraąc policzek
Powrót do góry Go down
nils

nils


Liczba postów : 12
Age : 39
Skąd : stąd.
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:37 pm

spojrzał na dziewczyny, cnie i mrugnął do nich! na podryw poszedł, hrhrrrr.
o i zaczął pić swoją rumową herbate!
Powrót do góry Go down
Kelsey

Kelsey


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:37 pm

- Mi również, mam ochotę na najdroższego drinkaa jaki mają. - powiedziała ziewając, nie spała pół nocy mimo to nadal miała energię na dobrą zabawę.
Powrót do góry Go down
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:40 pm

Mrugnęła też do niego mając wrażenie, że skądś go zna.
- Ja mam ochotę na krwawą mary. Nie piłam tego całe wieki! - zaśmiała się roztrzepując grzywkę
Powrót do góry Go down
nils

nils


Liczba postów : 12
Age : 39
Skąd : stąd.
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:42 pm

dobra ej, uznał, ze podejdzie. no bo w koncu on jest tu facetem!
-cześć dziewczyny-usmiechnął się do nich, cnie. zalotnie!
Powrót do góry Go down
Kelsey

Kelsey


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:45 pm

- cześć, idziesz z nami do klubu. - oznajmiła do chłopaka, który właśnie podszedł.
Powrót do góry Go down
nils

nils


Liczba postów : 12
Age : 39
Skąd : stąd.
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:46 pm

-jasne!-miał ochote sie najebać, no w kawiarni, troche trudno. ale usiadł i pił nadal rumową!-a gdzie sie wybieracie?
Powrót do góry Go down
Simone.

Simone.


Liczba postów : 164
Age : 33
Skąd : Mediolan
Reputation : 0
Registration date : 03/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:47 pm

- Hm 40/40 ten klub będzie odpowiedni. - powiedziała wstając od stolika, bo na co tu dłuzęj czekać.
Powrót do góry Go down
Kelsey

Kelsey


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : NYC
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:50 pm

Wstała ubrała swój płaszcz i chwyciła teczkę.
- Chodźmy. - powiedziała idąc w stronę drzwi.
Powrót do góry Go down
nils

nils


Liczba postów : 12
Age : 39
Skąd : stąd.
Reputation : 0
Registration date : 09/11/2008

HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:52 pm

-skoro tak mowisz!-postawil pusty kubek na stole i tez wstał, wygładzając jeansy!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





HardRock Cafe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: HardRock Cafe   HardRock Cafe - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
HardRock Cafe
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jazz Cafe
» Arthur Ave. Cafe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place. :: MANHATTAN :: Upper West Side :: Broadway :: Pozostałe-
Skocz do: