here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Grand Central Terminal

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Chuck Norris
Admin


Liczba postów : 270
Reputation : 0
Registration date : 17/07/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 10:51 pm

Grand Central Terminal NYC%20-%20Grand%20Central%20-%202ok

dworzec kolejowy
Powrót do góry Go down
http://gossipgirl.my-rpg.com
harlow

harlow


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : london
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 12:21 am

Harlow siedziała oczekując na przyjazd ukochanego! Na jednej z czerwonych sof, gładząc sie po kolanie. Nawet zastanawiała się, czy wypada jej tak robic, ale przecież nikt jej nie widział.
Powrót do góry Go down
neil

neil


Liczba postów : 35
Age : 35
Skąd : paryż
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 12:24 am

owy książę z bajki przybiegł tak szybko, jak szybko mógł. cmoknął harloł w policzek i usiadł obok niej. - witaj. - mrugnął do niej, z zacieszem.
Powrót do góry Go down
harlow

harlow


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : london
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 12:26 am

tak to jest jej książe? a myślałam, że za nie długo jej napisze esemesa czy coś owy że już jej nie kocha, i ona będzie rozpaczała na tym dworcu ;c to nic tak też jest fajnie. - dobry wieczór, neil. - uśmiechnęła się wybornie, i pogładziła go po policzku. - jak ci minęła podróż, kochanie?
Powrót do góry Go down
neil

neil


Liczba postów : 35
Age : 35
Skąd : paryż
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 12:37 am

- dobrze, mam nadzieję, że długo nie czekałaś. - uśmiechnął się kącikowo, delikatnie muskając jej wargi, to coś w ramach przeprosin, za to, że w ogóle musiała czekać.
Powrót do góry Go down
harlow

harlow


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : london
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 12:40 am

- a co tam, w ... gdzie ty w ogóle byłeś? - zmarszczyła czoło, wstając natychmiast z ławki, i patrząc na niewielki bagaż podręczny neila. wcale sie nie przyznała że od razu pomyślała o zakochanej w nim po uszy, byłej dziewczynie. mr
Powrót do góry Go down
neil

neil


Liczba postów : 35
Age : 35
Skąd : paryż
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 12:45 am

- u babci. - mrugnął do niej, bo ten, naprawdę był u tej starszej pani, jako jedyny z rodziny, troszczył się o nią,och to takie ckliwie, hrhr. chwycił ją w pasie i posadził na swoich kolanach, delikatnie zaczął całować ją po szyj, wymamrotał, też coś, że okropnie się stęsknił.
Powrót do góry Go down
harlow

harlow


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : london
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 12:50 am

- oh, no tak! ucałowałeś babcię ode mnie? - wymruczała do jego czoła, zakładając kosmyk włosów za ucho. - ja też tęskniłam, bardzo. - uściskała go mocno, żeby przypadkiem nie zapomniał jak bardzo go kocha, oh. jakie to urocze. nawet starsze panie wracające nie wiadomo skąd posyłały im, urocze spojrzenia. łał.
Powrót do góry Go down
neil

neil


Liczba postów : 35
Age : 35
Skąd : paryż
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 12:56 am

- oczywiście. - cmoknął ją w usta. właściwie zachowywali się, jak stare małżeństwo,co powiewało wazeliną, pewnie dlatego starsze panie posyłały im urocze spojrzenia, um.
Powrót do góry Go down
harlow

harlow


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : london
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 12:59 am

poprawiła spadający z wychudzonego palca, ogromny pierscionek, ten z zielonym rubinem, co na avku ma, bo spadał. - kochanie? - wymruczała cicho. jakie stare małżeństwo, tak to se możesz mówic o sobie i Józefie czy jak mu tam.
Powrót do góry Go down
neil

neil


Liczba postów : 35
Age : 35
Skąd : paryż
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 1:01 am

pf! - tak? - odgarnął włosy z jej ramienia, uśmiechając się kącikowo. przyglądał jej się,podpierając brodę na jej ramieniu, czy jakoś tak, no.
Powrót do góry Go down
harlow

harlow


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : london
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 1:03 am

a jednak dobrze zapamiętałam, imię? xd
zatrzepotała rzęsami. - zgubiłam klucze do twojego mieszkania, nie krzycz. - przygryzła dolną wargę, nie patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
neil

neil


Liczba postów : 35
Age : 35
Skąd : paryż
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 1:09 am

przemilczam, nie rozmawiam ze tobą, na takie tematy publicznie, chodź i tak staną się publiczne. ;x
oparł czoło na jej ramieniu, kręcąc głową. - tyle razy ci mówiłem, żebyś uważała, co z nimi robisz. trzeba będzie wymienić zamki, jeśli już ktoś go nie opustoszył. - przewrócił oczyma, nie podnosząc głowy z jej ramienia.
Powrót do góry Go down
harlow

harlow


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : london
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 1:12 am

a jednak, jestem cudowna, powinni mnie mianowac tą różową królową zamiast dody, bo jak wiadomo królowa jest tylko jedna, hehihahahi. -.-
- wiedziałam, że będziesz zły. - mruknęła, zeskakując z jego kolan. - ale, nie zgubiłam ich celowo, nawet nie wiem kiedy to się stało. - wzruszyła bezradnie ramionami. ona nigdy nie musiała się martwic o cos takiego jak pamietanie o kluczach.
Powrót do góry Go down
neil

neil


Liczba postów : 35
Age : 35
Skąd : paryż
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 1:15 am

podparł czoło, tym razem na łokciu, który zaś umieścił na kolanie, wiesz jak,cnie? po czym podparł się podbródkowo i spojrzał na nią. - nic dziwnego, że nie wiesz,kiedy się, to stało - wzruszył ramionami. nie miał zamiaru kończyć zdania, bo wiedział, że wywiąże się z tego kłótnia.
Powrót do góry Go down
harlow

harlow


Liczba postów : 26
Age : 33
Skąd : london
Reputation : 0
Registration date : 04/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 1:17 am

wiem, wiem.
ale harlow, była spokojnym dzieciem, nie lubiała się kłócic, zwłaszcza z nim. więc ukucnęła przy nim. - przepraszam kochanie. - zacisneła wargi, gładząc dłonią, jego policzki.
Powrót do góry Go down
neil

neil


Liczba postów : 35
Age : 35
Skąd : paryż
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitimeCzw Lis 06, 2008 1:21 am

- okej, nie gniewam się. - cmoknął ją w usta. dobra, no! nie umiał się na nią gniewać. - chodźmy do mieszkania, może jeszcze nie jest pozbawione wszystkich sprzętów. - mrugnął do niej, po czym wstał, pomógł jej wstać i wziął swą torbę i poszli i zacznę, cnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Grand Central Terminal Empty
PisanieTemat: Re: Grand Central Terminal   Grand Central Terminal Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Grand Central Terminal
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» terminal
» Central Park
» 5-eme Grand Cru classe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
here’s the plan: we want to heal the world to make it a dirty place. :: MANHATTAN :: Upper East Side :: Madison Avenue :: Pozostałe-
Skocz do: